Komisje problemowe

Komisja Strzelecka

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Bogdan Powroźnik – Przewodniczący„Łoś” Oleszyce
2Grzegorz Bocian„SM Cietrzew” Lubaczów
3Zbigniew Jakielaszek„Szarak” Kańczuga
4Adam Janicki„Orzeł” Jarosław
5Magdalena KociubaNS
6Kazimierz Mrozowicz„Hejnał” Jarosław
7Hubert NiebieszczańskiWKŁ
8Stanisław Okrojek„SM Cietrzew” Lubaczów
9Piotr Powroźnik„Łoś” Oleszyce
10Czesław Suberlak„Łoś” Oleszyce
11Marcin Świst„Ostoja” Jarosław
12Jacek Wołk„Paszkot” Przemyśl
13Małgorzata Żyła„Hubert” Oleszyce


Komisja Promocji Łowiectwa

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Dariusz Świstak – Przewodniczący„KŁL Dzik” Przemyśl
2Ryszard Buś„Paszkot” Przemyśl
3Adam Chmielowski„Żbik” Przemyśl
4Mateusz Ciechanowski„Paszkot” Przemyśl
5Piotr Cichoń„Szarak” Kańczuga
6Magdalena KociubaNS
7Grzegorz KrzyżanowskiNS
8Elżbieta Nycz„Darz Bór” Radymno
9ks. Andrzej Pokrywa„Ponowa” Krosno
10Anna Robacka„SM Cietrzew” Lubaczów
11Remigiusz Sobejko„Darz Bór” Radymno
12Antoni Sokołowski„PKŁ Ponowa” Przemyśl
13Beata Sokół„Paszkot” Przemyśl
14Władysław Szyk„Łoś Oleszyce
15Elżbieta SzymczakNS
16Marek Trojniak„Ostoja” Jarosław
17Przemysław WilguckiNS


Komisja Kynologiczna

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Stanisław Baran – Przewodniczący„Sokół” Jarosław
2Mateusz Czech„Ryś” Przemyśl
3Grzegorz Gudz„Ostoja” Jarosław
4Krzysztof Guzowski„Hejnał” Jarosław
5Adam Janicki„Orzeł” Jarosław
6Janusz Janiszkiewicz„Darz Bór” Radymno
7Tomasz Krzan„Bór” Bircza
8Łukasz Lorenc„Jeleń” Oleszyce
9Krzysztof Nycz„Darz Bór” Radymno
10Paweł Otulak„Sarenka” Lubaczów
11Piotr Ozimek„Jeleń” Oleszyce
12Robert Piętowski„Darz Bór” Sieniawa
13Artur Solarz„Ryś” Przemyśl
14Jacek Ważny„Darz Bór” Radymno
15Adam Wołoszyn„Hejnał” Jarosław


Komisja Wyceny Medalowej Trofeów Łowieckich

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Antoni Sokołowski – Przewodniczący„PKŁ Ponowa” Przemyśl
2Roman DziedzicZO PZŁ Lublin
3Wojciech Hadel„SM Cietrzew” Lubaczów
4Roman Łańcucki„Ryś” Lubaczów
5Tomasz Makarowski„Ryś” Przemyśl
6Tomasz Ogonowski„KŁL Dzik” Przemyśl
7Kamil Okruch„Knieja” Narol
8Andrzej Sobota„Ryś” Jarosław
9Zenon Szkamruk„Darz Bór” Sieniawa


Komisja Oceny Trofeów Samców Zwierzyny Płowej

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Zenon Szkamruk„Darz Bór” Sieniawa
2Edward Kalin„Darz Bór” Sieniawa
3Marek Kołcz„Darz Bór” Radymno
4Tomasz Mikulski„Darz Bór” Sieniawa
5Jacek Ważny„Jeleń” Oleszyce
6Bartłomiej Wlezień„Hubert” Oleszyce
7Jerzy Bar„Żbik” Przemyśl
8Witold Kunysz„Paszkot” Przemyśl
9Krzysztof Nycz„Darz Bór” Radymno
10Tomasz Ogonowski„KŁl Dzik” Przemyśl
11Stanisław Rębisz„Bór” Bircza
12Jerzy Sobkiewicz„KŁL Dzik” Przemyśl
13Andrzej Sobota„Ryś” Przemyśl
14Dariusz Banaś„Racjonalne Polowanie” Siedlce
15Stanisław Kulpa„Jarząbek” Błażowa
16Kazimierz Mrozowicz„Hejnał” Jarosław
17Robert Papież„Sarenka” Harta
18Jacek Zyga„Sokół” Jarosław
19Bogdan Powroźnik„Łoś” Oleszyce
20Robert Banaś„Sokolik” Horyniec
21Marek Kisz„Sokolik” Horyniec
22Roman Łańcucki„Ryś” Lubaczów
23Adrian Pyzik„Sokół” Jarosław
24Marcin Skalski„Knieja” Narol


Okręgowy Zespół Do Spraw Strzelnicy Wirtualnej

LPImię i nazwiskoNazwa Koła Łowieckiego
1Hubert Niebieszczański – Przewodniczący„Miś” Przemyśl
2Dariusz Świstak„KŁL Dzik” Przemyśl
3Piotr Dąbrowski„Miś” Przemyśl
4Tomasz Wojdylak„Miś” Przemyśl
5Gabriel Wasyłeczko„Ryś” Przemyśl
6Tomasz Suchy„Ostoja” Jarosław
7Waldemar Zastrowski„KŁL Dzik” Przemyśl
8Przemysław WilguckiNS
9Tomasz Kucharski„KŁL Dzik” Przemyśl
10Grzegorz KrzyżanowskiNS
11Ireneusz Klisko„KŁL Dzik” Przemyśl
12Mateusz Ciechanowski„Paszkot” Przemyśl
13Ryszard Buś„Paszkot” Przemyśl