Polski Związek Łowiecki to ogólnokrajowa organizacja zrzeszająca polskich myśliwych i koła łowieckie.

Zarząd Okręgowy Przemyśl

Koła Łowieckie

ZARZĄDY KÓŁ OKRĘGU PRZEMYSKIEGO

  1. Prezes: Kol. Marian Duch
  2. Łowczy: Kol. Waldemar Winiarski  
  3. Podłowczy: Kol. Wiesław Szmul
  4. Sekretarz: Kol. Hubert Górka        
  5. Skarbnik: Kol. Tomasz Zybiński

 

Dzierżawione obwody: 146pk, 161 pk, 169 pk
Adres e-mail: dzikprzemysl@op.pl
Adres korespondencyjny: ul. Moniuszki 4/26, 37-700 Przemyśl  

KŁ „PKŁ PONOWA” Przemyśl

  1. Prezes: Kol. Władysław Maciupa
  2. Łowczy: Kol. Jarosław Kuligowski
  3. Podłowczy: Kol. Daniel Maciupa
  4. Sekretarz: Kol. Artur Kogut
  5. Skarbnik: Kol. Katarzyna Jopa
  6. Dzierżawione obwody: 143 pk, 147 pk, 148 pk

Adres e-mail: ponowa1924@op.pl
Adres korespondencyjny: Kuńkowce 4, 37-700 Przemyśl

KŁ „RYŚ ” Przemyśl

  1. Prezes: Kol. Zbigniew Szozda
  2. Łowczy: Kol. Paweł Masłowski
  3. Podłowczy: Kol. Tomasz Szybiak       
  4. Sekretarz: Kol. Mateusz Czech  
  5. Skarbnik: Kol. Emil Nowicki

Dzierżawione obwody: 121 pk, 170 pk
Adres e-mail: z.szozda@gmail.com
Adres korespondencyjny: Maćkowice 114, 37-713 Maćkowice

WKŁ „MIŚ” Przemyśl

  1. Prezes: Kol. Jan Dyjak
  2. Łowczy: Kol. Hubert Niebieszczański
  3. Podłowczy: Kol. Karol Płaza
  4. Sekretarz: Kol. Ireneusz Herda
  5. Skarbnik: Kol. Piotr Dąbrowski

Dzierżawione obwody: 46 pk, 162 pk
Adres e-mail: misiaki199@onet.pl
Adres korespondencyjny: ul. Sikorskiego 1/3, 37-700 Przemyśl 

KŁ „ŻBIK” Przemyśl

  1. Prezes: Kol. Tomasz Kurek
  2. Łowczy: Kol. Krzysztof Minorowicz  
  3. Podłowczy: Kol. Adam Szpiech
  4. Skarbnik: Kol. Maciej Kurek
  5. Sekretarz: Kol. Janusz Koralewicz

 

Dzierżawione obwody: 145 pk, 177 pk
Adres e-mail: kolo.zbik.przemysl@o2.pl
Adres korespondencyjny: Siedliska 134B, 37-705 Przemyśl  

KŁ „PASZKOT” Przemyśl

  1. Prezes: Kol. Ryszard Buś
  2. Łowczy: Kol. Robert Johnson
  3. Podłowczy: Kol. Wojciech Potocki
  4. Sekretarz: Kol. Janusz Lichota
  5. Skarbnik: Kol. Jacek Wołk

 

Dzierżawione obwody: 133 pk, 144 pk
Adres e-mail: kololowieckiepaszkot@gmail.com
Adres korespondencyjny: ul. Franciszkańska 31/6, 37-700 Przemyśl         

KŁ „BÓR” Bircza

  1. Prezes: Kol. Zbigniew Kopczak
  2. Łowczy: Kol. Stanisław Pajączek
  3. Podłowczy: Kol. Artur Wojtowicz
  4. Podłowczy: Kol. Waldemar Grzebyk
  5. Sekretarz: Kol. Tomasz Janowicz
  6. Skarbnik: Kol. Tomasz Łaski

 

Dzierżawione obwody: 159 pk, 168 pk
Adres e-mail: koloborbircza@interia.pl
Adres korespondencyjny: Stara Bircza 99, 37-740 Bircza      

KŁ „DARZ BÓR” Radymno  

  1. Prezes: Kol. Remigiusz Sobejko
  2. Łowczy: Kol. Krzysztof Nycz
  3. Sekretarz: Kol. Rafał Sopel
  4. Skarbnik: Kol. Dariusz Florek
  5. Członek Zarządu: Kol. Mateusz Ozimek

Dzierżawione obwody: 77 pk, 132 pk, 134 pk
Adres e-mail: darzbor.radymno@gmail.com
Adres korespondencyjny: ul. Przemyska 25, Skołoszów, 37-550 Radymno

KŁ „OSTOJA” Jarosław

  1. Prezes: Kol. Wojciech Domaradzki  
  2. Łowczy: Kol. Wiesław Zub
  3. Sekretarz: Kol. Grzegorz Gudz
  4. Skarbnik: Kol. Tomasz Suchy

Dzierżawione obwody: 94 pk, 105 pk, 119 pk
Adres e-mail: ostojajaroslaw@wp.pl
Adres korespondencyjny: ul. Czartoryskich 33, Szówsko, 37-522 Wiązownica

WKŁ „RYŚ” Jarosław

  1. Prezes: Kol. Paweł Chruszczyk
  2. Łowczy: Kol. Andrzej Sobota
  3. Sekretarz: Kol. Zbigniew Kryjomski
  4. Skarbnik: Kol. Marek Krupiński
  5. Członek Zarządu: Kol. Jan Sochacki

Dzierżawione obwody: 118 pk, 120 pk
Adres e-mail: pawchru@op.pl
Adres korespondencyjny: ul. Przemyska 95, 37-514 Tuczempy         

KŁ „HEJNAŁ” Jarosław

  1. Prezes: Kol. Adam Wołoszyn
  2. Łowczy: Kol. Michał Bałanda
  3. Podłowczy: Kol. Tomasz Bałanda
  4. Sekretarz: Kol. Michał Fedor
  5. Skarbnik: Kol. Weronika Kucab

Dzierżawione obwody: 76 pk, 91 pk, 117 pk
Adres e-mail: hejnaljaroslaw@onet.pl
Adres korespondencyjny: ul. Batalionów Chłopskich 2, 37-500 Jarosław

KŁ „SOKÓŁ” Jarosław

  1. Prezes: Kol. Tomasz Kulesza  
  2. Łowczy: Kol. Stanisław Pyzik
  3. Podłowczy: Kol. Wiesław Sowa
  4. Skarbnik: Kol. Kamil Pyzik
  5. Sekretarz: Kol. Jan Kojder

Dzierżawione obwody: 93 pk
Adres e-mail: sokol.jaroslaw@onet.pl
Adres korespondencyjny: os. Kopernika 8/5, 37-500 Jarosław         

KŁ „RYŚ” Pruchnik

  1. Prezes: Kol. Piotr Kochman
  2. Łowczy: Kol. Hubert Gil
  3. Podłowczy: Kol. Damian Matyja
  4. Sekretarz: Kol. Łukasz Wilewski
  5. Skarbnik: Kol. Gracjan Dziukiewicz

Dzierżawione obwody: 130 pk, 131 pk
Adres e-mail: ryspruchnik@gmail.com
Adres: ul. Bystrowice 162, 37-565 Roźwienica

KŁ „ŁOŚ” Oleszyce

  1. Prezes: Kol. Piotr Powroźnik
  2. Łowczy: Kol. Witold Szyk
  3. Podłowczy: Kol. Mateusz Tworko
  4. Sekretarz: Kol. Hubert Sadecki
  5. Skarbnik: Kol. Cezary Kosior

Dzierżawione obwody: 78 pk, 95 pk
Adres e-mail: kllos.oleszyce@gmail.com
Adres korespondencyjny: Zalesie 111B, 37-630 Zalesie      

KŁ „SM CIETRZEW” Lubaczów

  1. Prezes: Kol. Piotr Kapera
  2. Łowczy: Kol. Wojciech Krzeptoń
  3. Sekretarz: Kol. Marek Sobczak
  4. Skarbnik: Kol. Tomasz Janczura
  5. Członek Zarządu: Kol. Michał Wołoszyn

Dzierżawione obwody: 67 pk, 79 pk

Adres e-mail: cietrzew.lubaczow@interia.pl

Adres korespondencyjny: ul. Wł. Łokietka 11, 37-600 Lubaczów        

KŁ „RYŚ” Lubaczów

  1. Prezes: Kol. Roman Łańcucki
  2. Łowczy: Kol. Henryk Gąsior
  3. Sekretarz: Kol. Tomasz Starościak
  4. Skarbnik: Kol. Zbigniew Misztal

Dzierżawione obwody: 54 pk, 80 pk

Adres e-mail: rlancucki@wp.pl

Adres korespondencyjny: ul. Słowackiego 26/40, 37-600 Lubaczów         

KŁ „SARENKA” Lubaczów

  1. Prezes: Kol. Janusz Kowaliszyn       
  2. Łowczy: Kol. Mateusz Goraj
  3. Sekretarz: Kol. Tomasz Malec
  4. Skarbnik: Kol. Daniel Krawczyk
  5. Dzierżawione obwody: 81 pk

Adres e-mail: kl.sarenka@gmail.com

Adres korespondencyjny: ul. Krasickiego 21, 37-600 Lubaczów     

KŁ „JELEŃ” Oleszyce

  1. Prezes: Kol. Tadeusz Maksymowicz
  2. Łowczy: Kol. Jacek Ważny
  3. Sekretarz: Kol. Mariusz Wach
  4. Skarbnik: Kol. Krzysztof Kłaczko

Dzierżawione obwody: 48 pk
Adres e-mail: kontakt@jelenoleszyce.pl
Adres korespondencyjny: ul. Kasztelańska 44, 37-600 Lubaczó

KŁ „TUR” Wielkie Oczy

  1. Prezes: Kol. Dariusz Świstak
  2. Łowczy: Kol. Karol Siudak  
  3. Podłowczy: Kol. Tadeusz Bawłowicz
  4. Sekretarz: Kol. Andrzej Saj
  5. Skarbnik: Kol. Andrzej Kruk

Dzierżawione obwody: 96 pk, 107 pk
Adres e-mail: turwielkieoczy@gmail.com
Adres korespondencyjny: ul. Łukawiecka 67, 37-627 Wielkie Oczy

KŁ „SOKOLIK” Horyniec

  1. Prezes: –  
  2. Łowczy: Kol. Kazimierz Dydyk
  3. Sekretarz: Kol. Jan Babik  
  4. Skarbnik: Kol. Waldemar Partyka

Dzierżawione obwody: 68 pk
Adres e-mail: marek.kisz@gmail.com
Adres korespondencyjny: ul. Okrężna 24, 37-600 Lubaczów

KŁ „KNIEJA” Narol

  1. Prezes: Kol. Witold Marek
  2. Łowczy: Kol. Rafał Mrówka
  3. Sekretarz: Kol. Mirosław Tarnawski  
  4. Skarbnik: Kol. Piotr Banaś

Dzierżawione obwody: 52 pk
Adres e-mail: knieja.narol@o2.pl  
Adres korespondencyjny: Kadłubiska 18, 37-610 Narol   

KŁ „BAŻANT” Przeworsk   

  1. Prezes: Kol. Andrzej Mazurek
  2. Łowczy:  Kol. Grzegorz Wołczasty
  3. Podłowczy: Kol. Tomasz Ryfa
  4. Podłowczy: Kol. Stanisław Morawski
  5. Sekretarz: Kol. Sebastian Kowalik      
  6. Skarbnik: Kol. Aleksander Kucło

Dzierżawione obwody: 45 pk, 90 pk, 104 pk
Adres e-mail: bazant.przeworsk@onet.pl
Adres korespondencyjny: Grzęska 186a, 37-200 Przeworsk

KŁ „SZARAK” Kańczuga

  1. Prezes: Kol. Jacek Majewski     
  2. Łowczy: Kol. Adam Blok     
  3. Sekretarz: Kol. Justyna Majewska  
  4. Skarbnik: Kol. Łukasz Bawor

Dzierżawione obwody: 115 pk, 116 pk, 129 pk
Adres e-mail: szarak.kanczuga@gmail.com  
Adres korespondencyjny: Manasterz 20, 37-230 Manasterz         

KŁ „DARZ BÓR” Sieniawa

  1. Prezes: Kol. Robert Piętowski
  2. Łowczy: Kol. Edward Kalin
  3. Sekretarz: Kol. Piotr Kalin
  4. Skarbnik: Kol. Małgorzata Kolczak
  5. Członek Zarządu: Artur Kolczak
  6. Członek Zarządu: Jacek Paluch
  7. Członek Zarządu: Piotr Świąder
  8. Dzierżawione obwody: 66 pk

Adres e-mail: darzborsieniawa@gmail.pl
Adres korespondencyjny: ul. Kościuszki 11, 37-530 Sieniawa         

KŁ „HUBERT” Oleszyce

  1. Prezes: Kol. Arkadiusz Kornaga
  2. Łowczy: Kol. Bartłomiej Wlezień  
  3. Podłowczy: Kol. Lesław Majdan
  4. Sekretarz: Kol. Paweł Dyś
  5. Skarbnik: Kol. Mateusz Kowal

Dzierżawione obwody: 49 pk
Adres e-mail: kolo.hubertoleszyce@gmail.com
Adres korespondencyjny: Nowy Dzików 145, 37-632 Stary Dzików         

KŁ „ORZEŁ”  Jarosław

  1. Prezes: Kol. Józef Prymon      
  2. Łowczy: Kol. Paweł Płachetko           
  3. Podłowczy: Kol. Jan Żyła
  4. Podłowczy: Kol. Paweł Mycka
  5. Sekretarz: Kol. Robert Bursztyka
  6. Skarbnik: Kol. Paweł Szczepanik

Dzierżawione obwody: 47 pk, 92 pk
Adres e-mail: klorzeljaroslaw@gmail.com
Adres korespondencyjny: os. Piłsudskiego 17/11, 37-500 Jarosław

KŁ „DIANA”  Laszki

  1. Prezes: Kol. Ryszard Król      
  2. Łowczy: Kol. Mateusz Smoliński  
  3. Sekretarz: Kol. Grzegorz Białowąs
  4. Skarbnik: Kol. Waldemar Surman

Dzierżawione obwody: –
Adres e-mail: dianalaszki@gmail.com
Adres korespondencyjny: Korzenica 41a, 37-543 Laszki

KOŁA ZAMIEJSCOWE

KŁ „Borowik ” Warszawa

  1. Prezes: Kol. Mirosław Gawor
  2. Łowczy: Kol. Mariusz Marczak
  3. Podłowczy: Kol. Witold Jankowski
  4. Podłowczy: Kol. Robert Wytrykowski
  5. Sekretarz: Kol. Wojciech Marczak
  6. Skarbnik: Kol. Kazimierz Błaszczyk

Dzierżawione obwody: 51 pk
Adres e-mail: kl.borowik@gmail.com

KŁ „Miot” Kraków

  1. Prezes: Kol. Marek Niemy
  2. Łowczy: Kol. Marek Patałuch
  3. Sekretarz: Kol. Krzysztof Sekuła
  4. Skarbnik: Kol. Grzegorz Olszewski

Dzierżawione obwody: 56 pk
Adres e-mail: miot.krakow@interia.pl

KŁ „Roztocze” Rzeszów

  1. Prezes: Kol. Paweł Kyc
  2. Łowczy: Kol. Robert Gontarz
  3. Podłowczy: Kol. Grzegorz Kosak
  4. Sekretarz: Kol. Stanisław Kocój
  5. Skarbnik: Kol. Artur Brogowski

Dzierżawione obwody: 53 pk, 55 pk
Adres e-mail: pawelkyc@onet.pl

KŁ „Jedność” Rzeszów

  1. Prezes: Kol. Sławomir Brózda
  2. Z-ca Prezesa: Kol. Edward Jakubowski
  3. Łowczy: Kol. Jerzy Żuryło  
  4. Podłowczy: Kol. Stanisław Kanclerz 
  5. Podłowczy: Kol. Tadeusz Krzak  
  6. Sekretarz: Kol. Mariusz Koszela
  7. Skarbnik: Kol. Piotr Marut

Dzierżawione obwody: 103 pk
Adres e-mail: jednoscrzeszow@wp.pl

KŁ „Diana” Łańcut

  1. Prezes: Kol. Ryszard Hadała      
  2. Łowczy: Kol. Michał Biezkłubyj
  3. Podłowczy: Kol. Grzegorz Hadała
  4. Podłowczy: Kol. Kazimierz Rejman
  5. Sekretarz: Kol. Damian Łazarz
  6. Skarbnik: Kol. Robert Madera

Dzierżawione obwody: 106 pk
Adres e-mail: kldiana@interia.pl

KŁ „Racjonalnego Polowania” Siedlce

  1. Prezes: Kol. Dariusz Dymowski
  2. Łowczy: Kol. Mariusz Duma
  3. Podłowczy: Kol. Dariusz Banaś
  4. Sekretarz: Kol. Karol Lipiński
  5. Skarbnik: Kol. Maciej Szlagowski

Dzierżawione obwody: 50 pk
Adres e-mail: racjonalne@op.pl